Dbamy o to, by w naszych produktach nie było podejrzanych składników. Chcielibyśmy, aby dzieci uczyły się chemii w szkole, a nie z opakowań produktów, które spożywają.

- Nasze czekolady na gorąco zawierają naturalne organiczne kakao (aż 42%!) i organiczny cukier trzcinowy, podczas gdy większość napojów typu „kakao rozpuszczalne” na rynku to mieszanki zaledwie 15-20% kakao z cukrem, solą, emulgatorami, barwnikami, sztucznymi aromatami i innymi substancjami.

- Sprzedajemy wyłącznie kawę w 100% arabikę, a kawa mielona jest tą samą kawą, co ziarnista. Nie tuszujemy starej lub złej jakości kawy mocno ją wypalając, lecz kupujemy ziarna najwyższej jakości i palimy ją tak, aby wyczuwalny był jej naturalny smak i aromat.

- Yerba mate (w tym funkcjonalna) składa się wyłącznie z naturalnych składników. Nie ma w niej aromatów czy barwników, wyłącznie organiczna yerba mate, suszone zioła i owoce.

 

certyfikat-euroliscNasze produkty są organiczne, co potwierdza certyfikat rolnictwa ekologicznego UE (tzw. „euroliść”).

 

Dodatkowo w 2012 roku nasza firma zgodnie z ustawą z dnia 20 kwietnia 2004 r. przeszła certyfikację ekologiczną kontrolowaną przez jednostkę certyfikującą Ekogwarancja PTRE.

Facebook Pizca del Mundo